Chorwacja Riwiera Trogirska – 9 dni

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Kontakt
Zadzwoń:
12 632 01 50
Napisz do nas:
arion@arion.pl

Program wycieczki:

Informacja: dla osób spoza Krakowa jest możliwość noclegu przed i po wycieczce.
Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt: 12/632 01 50.

Miejscowość ARBANIJA APARTHOTEL VILLA MALO MORE*** położony jest w centrum miejscowości turystycznej, 20 m od żwirkowej plaży. Hotel posiada nowe, komfortowo wyposażone apartamenty, każdy z TV SAT, klimatyzacją, radiem, Wi-Fi. Na terenie obiektu znajduje się sklep samoobsługowy i restauracja dla gości hotelowych.
Apartament Typ A2 – powierzchnia ok 50 m, sypialnia 2- osobowa z łóżkiem małżeńskim. Pokój dzienny z aneksem kuchenny z rozkładaną kanapą, łazienka, balkon.
Apartament Typ A4powierzchnia ok. 70 m, dwie sypialnie (jedna z łóżkiem małżeńskim, jedna z dwoma oddzielnymi łóżkami) – każda ma swoją łazienkę. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną kanapą, balkon.

1 dzień
Wyjazd z KRAKOWA o godz. 05:30, KATOWIC o godz. 06:30, GLIWIC o godz. 07:00. Przejazd przez Czechy, Słowację i Węgry do Chorwacji. Wieczorem przyjazd do hotelu tranzytowego w okolicy  Zagrzebia, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd na wybrzeże Adriatyku do miasteczka NIN – zwiedzanie liczącego prawie 3000 lat najstarszego królewskiego miasta Chorwacji zaliczanego do najstarszych miast basenu Morza Śródziemnego. Zobaczymy m.in. kościół św. Mikołaja uważany za symbol miasta oraz kościół św. Krzyża znany jako najmniejsza katedra na świecie. Miasto jest również znane z solanek a sól z Nin uważana jest za jedną z najbardziej ekologicznych soli morskich na świecie. Przejazd do ZADARU – zwiedzanie starego miasta które jest prawdziwym otwartym muzeum pod gołym niebem a fortyfikacje miasta zostały wpisane na listę UNESCO. Klimatu miastu nadają kościoły z czasów republiki Weneckiej, pałace rodzin szlacheckich niegdyś zamieszkujących półwysep, zabytki z czasów rzymskich Oktawiana Augusta. Wieczorem przyjazd do hotelu w Arbaniji  koło Trogiru, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 – 9 dzień     Wypoczynek połączony z wycieczkami:
Split + Trogir + zakupy na targu: całodniowa wycieczka którą rozpoczniemy od zwiedzania miasta  SPLIT – Stare Miasto z Pałacem Dioklecjana, Ratusz, malowniczy port z promenadą. TROGIR – zwiedzanie miasta położonego na małej wyspie: Katedra w stylu weneckim, mury okalające Starówkę. Na zakończenie zwiedzania wizyta na lokalnym targu.
Park Narodowy KRK:  półdniowa wycieczka do Parku położonego  na terenie ukształtowanym przez rzekę o tej samej nazwie – zwiedzanie muzeum etnograficznego, spacer trasą pieszą umożliwiający zaobserwowanie 17 kaskad jakie pokonuje rzeka przy niewielkiej różnicy wysokości, dla chętnych kąpiel pod wodospadem.
– Wieczór Dalmatyński: od  ok. godz. 19:00 do 23:00 z muzyką na żywo w typowej konobie dalmatyńskiej. Menu: szynka dalmatyńska, ser, danie spod peki (różne gatunki mięsa z ziemniakami), sałatka, deser, 0,25 l wina/sok/osoba.

9 dzień Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd do Polski. Przejazd przez Węgry, Słowację i Czechy. W trakcie podróży przerwy na odpoczynek i obiad (płatny we własnym zakresie). Planowany powrót do miast wyjazdowych ok godz. 22:00-23:30.

Terminy i ceny:

19.09 – 27.09.2021 / Cena podstawowa: 1745 zł / osoba

Cena senior 60 +: 1630,00 zł /osoba

Zniżka dla seniora 60+ i osób towarzyszących nalicza się automatycznie po pozytywnej weryfikacji wieku przynajmniej jednego z uczestników. Kwota zniżki będzie widoczna w wyliczeniu należności po kliknięciu przycisku: „Zobacz podsumowanie”. 

Dla posiadaczy Vouchera dodatkowo zniżka w kwocie 60 zł!

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem klasy lux (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • opieka pilota
 • 1 nocleg tranzytowy w hotelu**/***, pokoje 2 – os z łazienkami
 • obiadokolacja z napojem – serwowana, śniadanie – bufet
 • 7 noclegów z HB w Aparthotelu Villa Malo More*** w apartamentach typu A2  lub  A4  – według opisu w ofercie (śniadania – bufet,  kolacje z napojami woda lub sok – serwowane)
 • ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR
 • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • opłata na Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT

Dodatkowo płatne:

 • DOPŁATA: taxa hotelowa, przewodnik, słuchawki, Wieczór Dalmatyński: + ok 60 Euro. Bilety wstępu: Katedra
  w Splicie: ok 25 HRK, Katedra w Trogirze: ok 25 HRK, Park Krk: ok. 75 HRK/maj/, ok 150 HRK/wrzesień/
 • Dopłata do pokoju 1 – osobowego: + 490,00 zł
 • Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie
 • Kolejność zwiedzania, program może ulec zmianie
Drukuj Rozkład miejsc w autokarze

Wyjazdy z innych miast do uzgodnienia z biurem.

Chorwacja Riwiera Trogirska – 9 dni