Chorwacja: Vrsar
Półwysep Istria – 10 dni

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Kontakt
Zadzwoń:
12 632 01 50
Napisz do nas:
arion@arion.pl

Informacja: dla osób spoza Krakowa jest możliwość noclegu przed i po wycieczce.
Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt: 12/632 01 50.

Program wycieczki

PÓŁWYSEP ISTRIA – jeden z najpopularniejszych regionów Chorwacji. Ze względu na położenie, warunki pogodowe, piękne widoki, zabytki i krystalicznie czystą wodę jest szczególnie lubiany  przez Polaków.

ZAKWATEROWANIE:
Tarasowo położony na niewielkim wzniesieniu, tuż przy plaży komfortowy RESORT BELVEDERE****. W odległości spaceru, (około 1 km od hotelu) znajduje się od centrum miejscowości VRSAR w której można odwiedzić liczne sklepy i tawerny. Noclegi w komfortowych 1-osobowych lub 2–osobowych pokojach i apartamentach, każdy z łazienką (wanna lub prysznic, wc, suszarka do włosów), klimatyzacją, TV SAT, lodówką, sejfem, Wi-Fi. Na terenie Resortu u znajdują się: odkryty basen z bezpłatnymi leżakami, dwie restauracje, trzy bary (lobby bar, piano bar i bar przy basenie).

PLAŻA:
Publiczna, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, kamienisto – żwirkowa, położona bezpośrednio przy hotelu. Leżaki i parasole na plaży są dodatkowo płatne (według lokalnych stawek).

WYŻYWIENIE:
Dwa posiłki dziennie: śniadanie – bufet,  obiadokolacja – bufet.  Kuchnia międzynarodowa. /pierwszym posiłkiem jest kolacja a ostatnim śniadanie/

PROGRAM IMPREZY:
1 dzień
Wyjazd z KRAKOWA o godz. 04:00, KATOWIC o godz. 05:00, GLIWIC o godz. 05:20. Przejazd przez Słowację i Węgry do Chorwacji. W trakcie podróży przerwy na odpoczynek i obiad (płatny we własnym zakresie). Wieczorem przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – 9 dzień
Wypoczynek połączony z możliwością skorzystania wycieczki fakultatywnej po półwyspie Istria: POREČ – jedno z najstarszych miast Istrii z najcenniejszym zabytkiem – Bazyliką Eufrazjusza (lista UNESCO). PULA – miasto położone na siedmiu wzgórzach, zobaczymy średniowieczną Starówkę, Łuk Sergiusza oraz amfiteatr z czasów starożytnego Rzymu (wstęp). ROVINJ – nazywany „Chorwacką Częstochową”, zwiedzimy uliczki starego miasta z Łukiem Balbiego i kościół św. Eufemii z XVIII wieku (patronki Rovinja). Dopłata: + 150,00 zł/osoba (do realizacji wycieczki fakultatywnej wymagane jest minimum 14 uczestników).

10 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd o godz. 08:00. Przejazd przez Węgry i Słowację do Polski. W trakcie podróży przerwy na odpoczynek i obiad (płatny we własnym zakresie). Planowany powrót do miast wyjazdowych ok. godz. 22:00 – 23:30.

Terminy i ceny:

24.09 – 03.10.22 r. Cena podstawowa: 2440,00 zł /os.

24.09 – 03.10.22 r. Cena senior 60 +: 2320,00 zł /os.

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem klasy lux (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • opieka pilota
 • 9 noclegów w Resorcie Belvedere**** w pokojach 1 osobowych lub 2 osobowych z łazienkami
 • 9 śniadań – bufet
 • 9 obiadokolacji – bufet
 • ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR
 • opłaty administracyjne: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT

Ważne informacje:

 • DOPŁATA: taxa hotelowa płatna na miejscu: 14 €/osoba/turnus
 • Napoje do obiadokolacji: woda, soki, herbata, piwo, wino, dodatkowo płatne: od 1,5 €/napój
 • Cena nie zawiera świadczeń niewymienionych w ofercie
 • Ze względu na wzrost cen paliw od dnia 3 kwietnia 2022 r. zostaje wprowadzona dopłata paliwowa
Drukuj Rozkład miejsc w autokarze

Wyjazdy z innych miast do uzgodnienia z biurem.

Chorwacja: Vrsar
Półwysep Istria – 10 dni