Chorwacja: Istria – 10 dni
Resort Belvedere 4*

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Kontakt
Zadzwoń:
12 632 01 50
Napisz do nas:
arion@arion.pl

Informacja: dla osób spoza Krakowa jest możliwość noclegu przed i po wycieczce.
Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt: 781 892 523, 12/632 01 50.

Program wycieczki

PÓŁWYSEP ISTRIA – jeden z najpopularniejszych regionów Chorwacji. Ze względu na swoje położenie, warunki pogodowe, piękne widoki, zabytki i krystalicznie czystą wodę jest szczególnie lubiany  nie tylko przez Polaków.

ZAKWATEROWANIE: RESORT BELVEDERE**** Komfortowy Resort położony tarasowo na niewielkim wzniesieniu, przy plaży. Noclegi w komfortowych 1-os lub 2–os pokojach i apartamentach z łazienkami  (wanna lub prysznic, wc, suszarka do włosów), klimatyzacją, TV SAT, lodówką, sejfem, Wi-Fi. Na terenie Resortu znajdują się: odkryty basen z bezpłatnymi leżakami, dwie restauracje, trzy bary (lobby bar, piano bar i bar przy basenie). W odległości około 1 km od hotelu znajduje się centrum miejscowości VRSAR w której można odwiedzić liczne sklepy i tawerny.

WYŻYWIENIE: Dwa posiłki dziennie:  śniadanie – bufet, obiadokolacja – bufet.  Kuchnia międzynarodowa. /pierwszym posiłkiem jest kolacja a ostatnim śniadanie/

PLAŻA: Publiczna, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, kamienisto-żwirowa, położona bezpośrednio przy hotelu. Leżaki i parasole na plaży są dodatkowo płatne (według lokalnych stawek).

PROGRAM IMPREZY:

1 dzień
Wyjazd z KRAKOWA o godz. 04:00, KATOWIC o godz. 05:00, GLIWIC o godz. 05:20. Przejazd przez Czechy i Węgry do Chorwacji. W trakcie podróży przerwy na odpoczynek i obiad (płatny we własnym zakresie). Wieczorem przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – 9 dzień
Wypoczynek z wyżywieniem 2 x dziennie połączony z możliwością skorzystania z wycieczek fakultatywnych:

POREČ – PULA – ROVINJ, w trakcie całodniowej wycieczki zwiedzimy: POREČ – jedno z najstarszych miast Istrii z najcenniejszym zabytkiem – Bazyliką Eufrazjusza wpisaną na listę UNESCO (wstęp) ; PULA – miasto położone na siedmiu wzgórzach ze średniowieczną Starówką z Łukiem Sergiusza oraz amfiteatrem z czasów starożytnego Rzymu ; ROVINJ – nazywany „Chorwacką Częstochową”, zwiedzimy uliczki starego miasta z Łukiem Balbiego i kościół św. Eufemii z XVIII wieku (patronki Rovinja).
Dopłata: + 180 zł/osoba (zawiera przejazd autokarem, wstęp do Bazyliki, przewodnika lokalnego)

TRIEST – PIRAN, w trakcie całodniowej wycieczki zwiedzimy: TRIEST – miasto we Włoszech kojarzone z portem, nazywane jest również miastem eleganckich pałaców. Zobaczymy m.in. jeden z najpiękniejszych placów we Włoszech – Piazza Unita d’Italia otoczony pałacami, katedrę św. Justyna, pozostałości Bazyliki z czasów rzymskich, fontannę Czterech Kontynentów, pomnik Karola VI.PIRAN – słoweńska perła Adriatyku, nazywana również Słoweńskim Dubrownikiem. Przejdziemy uroczymi uliczkami kamiennej starówki, zatrzymamy się na reprezentacyjnym placu Tarttinijev Trg z najstarszą kamienicą „Wenecjanką”, zobaczymy Katedrę św. Jerzego. Nie zabraknie również czasu na indywidualne spacery lub odpoczynek nad wybrzeżem z licznymi kawiarniami i restauracjami a przede wszystkim z pięknym widokiem na morze i Alpy.
Dopłata: + 150 zł/osoba (zawiera przejazd autokarem, pilota-przewodnika)

10 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd o godz. 08:00. Przejazd przez Węgry i Czechy do Polski. W trakcie podróży przerwy na odpoczynek i obiad (płatny we własnym zakresie). Planowany powrót do miast wyjazdowych ok. godz. 21:30 – 23:00.

Terminy i ceny:

Cena podstawowa: 3030,00 zł/os.

Cena senior 60 +: 2880,00 zł/os.

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem klasy lux (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • opieka pilota – rezydenta
 • 9 noclegów w Resorcie Belvedere**** w pokojach 1- osobowych lub 2 – osobowych z łazienkami
 • 9 śniadań – bufet
 • 9 obiadokolacji – bufet z wodą
 • ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 15 000 EUR, bagażu do 200 EUR
 • opłata administracyjna na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • opłata administracyjna na Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT

Ważne informacje:

 • DOPŁATA: taxa hotelowa płatna na miejscu: 18 €/osoba/turnus
 • Cena nie zawiera świadczeń niewymienionych w ofercie
 • Dopłata do pokoju 1-osobowego 1350 zł
 • Zastrzegamy możliwość wprowadzenia dopłaty paliwowej
Drukuj Rozkład miejsc w autokarze

Wyjazdy z innych miast do uzgodnienia z biurem.

Chorwacja: Istria – 10 dni
Resort Belvedere 4*