Ogrody Kwiatowe
w Holandii – 5 dni

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Kontakt
Zadzwoń:
12 632 01 50
Napisz do nas:
arion@arion.pl

Program wycieczki

Informacja: dla osób spoza Krakowa jest możliwość noclegu przed i po wycieczce.
Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt: 781 892 523, 12/632 01 50.

1 dzień
Wyjazdy: KRAKÓW godz. 04:00, KATOWICE godz. 05:00, GLIWICE godz. 05:25, WROCŁAW godz. 08:00, LEGNICA godz. 09:15. Przejazd do Niemiec, w trakcie podróży postój na obiadokolację (płatna we własnym zakresie). Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie, przejazd do Holandii i zwiedzanie jednej z największych atrakcji turystycznych Holandii – Skansenu ZAANSE SCHANS z pięknie odrestaurowanymi wiatrakami. Wizyta na farmie serowej – prezentacja wyrobu tradycyjnego sera i degustacja. Przejazd wśród kwitnących pól do KEUKENHOFF – największego wiosennego ogrodu świata, gdzie na obszarze 32 ha zakwita co roku ponad 7 milionów kwiatów cebulowych. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień
Śniadanie. Przejazd do GOUDY – miasta słynącego z wyroby żółtego sera i produkcji glinianych fajek oraz świec. Spacer po historycznym centrum z ratuszem z XV w. domem wagi i kościołem św. Jana. Wizyta na targu serowym na którym okoliczni producenci serów prezentują swoje wyroby odtwarzając dawny targ serowy. Przejazd do HAGI – siedziby holenderskiego rządu, parlamentu oraz króla i zwiedzanie: Binnenhof – zespół domów parlamentu, Pałac Królewski, stary Ratusz. Po spacerze przejazd i wizyta w MADURODAM (ok. 18 Euro) – Holandii w miniaturze, gdzie w skali 1:25 przedstawione są charakterystyczne budynki i miejsca Niderlandów. Przejazd do SCHEVENINGEN nadmorskiego kurortu z najszerszymi plażami w Holandii, wydmami i ogromnym molo. Spacer po nadmorskim bulwarze. Przejazd do Delft na obiadokolację. Przejazd do ROTTERDAMU – najnowocześniejszego holenderskiego miasta i największego w Europie portu przeładunkowego. Przyjazd pod Euromaszt i wjazd na platformę widokową (ok. 15 Euro) skąd roztacza się przepiękna panorama na miasto i Europort. Powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień
Wczesne śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Aalsmeer i zwiedzanie giełdy kwiatowej FLORAHOLLAND gdzie podczas aukcji kilkanaście milionów kwiatów dziennie zmienia właściciela (ok. 12 Euro). Przejazd do centrum AMSTERDAMU. Wizyta w szlifierni diamentów – prezentacja pracy szlifierzy i gotowych wyrobów z możliwością zakupów. Następnie zwiedzanie Rijksmuseum ze słynnym obrazem Rembranta Van Rijn „Straż Nocna”. Przejazd komunikacją na Plac Dam, spacer z przewodnikiem po centrum miasta, rejs stateczkiem po kanałach Amsterdamu
(ok. 18 Euro). Obiadokolacja. Wieczorem przejazd do hotelu w Niemczech. Nocleg.

5 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Polski. Planowany przyjazd do Katowic/Krakowa ok  godz. 22:00 – 23:00

Terminy i ceny:

Cena katalogowa od: 2870,00 zł/osoba + bilety do ogrodów Keukenhoff i Rijksmuseum: +220,00 zł/osoba

Cena senior 60+ od: 2740,00 zł/osoba + bilety do ogrodów Keukenhoff i Rijksmuseum: +220,00 zł/osoba

Cena zawiera:

 • Przejazd autokarem klasy lux (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • 4 noclegi w Hotelach lub Motelach**/***, pokoje 2 – osobowe z łazienkami
 • 4 śniadania – bufet
 • 3 obiadokolacje: dwa dania + woda
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL do 20000, NNW do 2000 EUR i bagażu do 200 EUR
 • podatek VAT
 • opłata administracyjna na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • opłata administracyjna na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Ważne informacje:

 • Dopłata do pokoju 1 –osobowego: + 740,00 zł
 • DOPŁATA do: taxy hotelowej, biletów wstępu (oprócz Keukenhof i Rijksmuseum), komunikacji miejskiej, słuchawek, przewodników lokalnych: ok. 100 -110 euro. CENY BILETÓW WSTĘPU I POZOSTAŁYCH OPŁAT MOGĄ ULEC ZMIANIE.
 • Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie
 • Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, kolejność zwiedzania może ulec zmianie
 • Oferta przygotowana wg cen z  IX/2023. W przypadku wzrostu cen paliwa zastrzegamy wprowadzenie dopłaty paliwowej
Drukuj Rozkład miejsc w autokarze

Wyjazdy z innych miast do uzgodnienia z biurem.

Ogrody Kwiatowe
w Holandii – 5 dni