Chorwacja: Istria – 9 dni
Resort Amarin 4*

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Kontakt
Zadzwoń:
12 632 01 50
Napisz do nas:
arion@arion.pl

Program wycieczki:

Informacja: dla osób spoza Krakowa jest możliwość noclegu przed i po wycieczce.
Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt: 781 892 523, 12/632 01 50.

PÓŁWYSEP ISTRIA – jeden z najpopularniejszych regionów Chorwacji. Ze względu na swoje położenie, warunki pogodowe, piękne widoki, zabytki i krystalicznie czystą wodę jest szczególnie lubiany przez turystów.

ZAKWATEROWANIE: HOTEL RESORT AMARIN****
Komfortowy Resort składający się z kompleksu kilku hoteli, położony około 4,5 kilometra od miasta Rovinj. Noclegi w 1-os lub 2–os pokojach typu standard z łazienkami (prysznic, WC, suszarka do włosów), klimatyzacją, balkonem, TV SAT, sejfem, Wi-Fi. Na terenie Resortu znajdują się dwa odkryte baseny kąpielowe z leżakami (dodatkowo płatne), trzema restauracjami, barami, kawiarnią, sklepami.

WYŻYWIENIE:
Dwa posiłki dziennie: śniadanie – bufet, obiadokolacja – bufet z wodą. Kuchnia międzynarodowa i śródziemnomorska. /pierwszym posiłkiem jest kolacja a ostatnim śniadanie/

PLAŻA:
Publiczna, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, kamienisto-żwirową, położona bezpośrednio przy hotelu. Leżaki i parasole na plaży są dodatkowo płatne (według lokalnych stawek).

PROGRAM IMPREZY:

1 dzień
Wyjazd z KRAKOWA o godz. 04:00, KATOWIC o godz. 05:00, GLIWIC o godz. 05:20. Przejazd przez Czechy i Austrię do Chorwacji. W trakcie podróży przerwy na odpoczynek i obiad (płatny we własnym zakresie). Wieczorem przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – 8 dzień
Wypoczynek z wyżywieniem 2 x dziennie połączony z możliwością skorzystania z wycieczek fakultatywnych:

POREČ – PULA – ROVINJ, w trakcie całodniowej wycieczki zwiedzimy: POREČ – jedno z najstarszych miast Istrii z najcenniejszym zabytkiem – Bazyliką Eufrazjusza wpisaną na listę UNESCO (wstęp) ; PULA – miasto położone na siedmiu wzgórzach ze średniowieczną Starówką z Łukiem Sergiusza oraz amfiteatrem z czasów starożytnego Rzymu ; ROVINJ – nazywany „Chorwacką Częstochową”, zwiedzimy uliczki starego miasta z Łukiem Balbiego i kościół św. Eufemii z XVIII wieku (patronki Rovinja).

Dopłata: + 180 zł/osoba (zawiera przejazd autokarem, wstęp do Bazyliki, przewodnika lokalnego)

TRIEST – PIRAN, w trakcie całodniowej wycieczki zwiedzimy: TRIEST – miasto we Włoszech kojarzone z portem, nazywane jest również miastem eleganckich pałaców. Zobaczymy m.in. jeden z najpiękniejszych placów we Włoszech – Piazza Unita d’Italia otoczony pałacami, katedrę św. Justyna, pozostałości Bazyliki z czasów rzymskich, fontannę Czterech Kontynentów, pomnik Karola VI.PIRAN – słoweńska perła Adriatyku, nazywana również Słoweńskim Dubrownikiem. Przejdziemy uroczymi uliczkami kamiennej starówki, zatrzymamy się na reprezentacyjnym placu Tarttinijev Trg z najstarszą kamienicą „Wenecjanką”, zobaczymy Katedrę św. Jerzego. Nie zabraknie również czasu na indywidualne spacery lub odpoczynek nad wybrzeżem z licznymi kawiarniami i restauracjami a przede wszystkim z pięknym widokiem na morze i Alpy.

Dopłata: + 150 zł
/osoba (zawiera przejazd autokarem, pilota-przewodnika)

9 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd o godz. 08:00. Przejazd przez Węgry i Czechy do Polski. W trakcie podróży przerwy na odpoczynek i obiad (płatny we własnym zakresie). Planowany powrót do miast wyjazdowych ok. godz. 21:30 – 23:00.

Terminy i ceny:

Cena podstawowa: 3419,00 zł/osoba

Cena senior 60+: 3270,00 zł /osoba

Wycieczki fakultatywne:
1) Poreč – Pula – Rovinj – Dopłata: +180 zł/osoba
2) Triest – Piran – Dopłata: +150 zł/osoba

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem klasy lux (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • opieka pilota – rezydenta
 • 8 noclegów w Resorcie Amarin**** w pokojach 1- osobowych lub 2 – osobowych z łazienkami
 • 8 śniadań – bufet
 • 8 obiadokolacji – bufet z wodą
 • ubezpieczenie NNW do 2 000 EUR, KL do 20.000 EUR, bagażu do 200 EUR,
 • opłata administracyjna na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • opłata administracyjna na Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT

Dodatkowo płatne:

 • DOPŁATA: taxa hotelowa płatna na miejscu: 18 €/osoba/turnus
 • Dopłata do pokoju 1-osobowego 1580 zł
 • Cena nie zawiera świadczeń niewymienionych w ofercie
 • Zastrzegamy możliwość wprowadzenia dopłaty paliwowej
Drukuj Rozkład miejsc w autokarze

Wyjazdy z innych miast do uzgodnienia z biurem.

Chorwacja: Istria – 9 dni
Resort Amarin 4*