Zamość – Łańcut
Roztocze, Krasnobród
4 dni

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Kontakt
Zadzwoń:
12 632 01 50
Napisz do nas:
arion@arion.pl

Program wycieczki

1 Dzień
Wyjazd z KRAKOWA o godz. 08:00, Terminal Autobusowy „Podgórze SKA” ul. Powstańców Wielkopolskich. Przejazd do ŁAŃCUTA – zwiedzanie Pałacu, dawnej rezydencji magnackiej znamienitych rodów Lubomirskich i Potockich (wstęp 30 zł). Przejazd na Roztocze w okolice Tomaszowa Lubelskiego, zakwaterowanie w hotelu, możliwość korzystania z hotelowej strefy SPA, obiadokolacja, nocleg.

2 Dzień
Śniadanie. Przejazd do ZWIERZYŃCA – „stolicy” Roztocza Środkowego, zobaczymy barokowy kościółek na wodzie, zabudowania Ordynacji Zamojskiej, Browar Ordynacki (wstęp + degustacja piwa 15 zł), Zwierzyńczyk i pomnik szarańczy. Przejazd do miejscowości GUCIÓW, gdzie zatrzymamy się na zwiedzanie Muzeum Etnograficznego – Zagrody Guciów (wstęp 10 zł). Po zwiedzaniu czas wolny na obiad w lokalnej karczmie (płatny we własnym zakresie). Następnie przejazd do KRASNOBRODU – zwiedzanie Kapliczki „na Wodzie” nazywanej często „Kaplicą Objawień”. Według miejscowej ludności woda wypływające ze źródeł pod kaplicą ma właściwości lecznicze i uzdrawiające. Wokół kapliczki rozlokowane są drewniane rzeźby. Powrót do hotelu, czas wolny z możliwością korzystania ze strefy SPA, obiadokolacja, nocleg.

3 Dzień
Śniadanie. Przejazd do REZERWATU „NAD TANWIĄ” w Rebizantach (Huta Szumy), zwiedzanie malowniczych wodospadów na Tanwi, przejście fragmentem szlaku „Szumów”. Czas wolny na wypoczynek i spacery. W godzinach popołudniowych powrót do hotelu. Czas wolny z możliwością korzystania ze strefy SPA . Wieczorem obiadokolacja integracyjna połączona z muzyką i tańcami.

4 Dzień
Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do ZAMOŚCIA, miasta wpisanego na listę UNESCO, nazywanego często „Padwą Północy”. Zobaczymy m.in.: Rynek Wielki, Ratusz, kamieniczki, bramy miejskie, fortyfikacje, Bastion z Prochownią (wstęp 20 zł), Rynek Wodny, Rynek Solny, Pałac Zamoyskich, pomnik założyciela miasta Jana Zamoyskiego. Po zwiedzaniu czas wolny na obiad (płatny we własnym zakresie). W godzinach popołudniowych przejazd do SZCZEBRZESZYNA, gdzie „chrząszcz brzmi w trzcinie”, spacer po mieście trzech kultur: Rynek z kamieniczkami z XVII wieku, pomniki chrząszcza, kościoły św. Katarzyny i św. Mikołaja, Synagoga, Cerkiew prawosławna. Dalsza podróż, planowany powrót do Krakowa w godzinach wieczornych, ok godz. 20:00 – 20:30.

Terminy i ceny:

Cena podstawowa: 935,00 zł/osoba

Cena senior 60 +: 875,00 zł/osoba

Cena zawiera:

 • przejazd komfortowym autokarem klasy lux z klimatyzacją
 • opłaty drogowe i parkingowe
 • 3 x noclegi w Hotelu ANTONI Wellnes & Spa*** w pokojach 2 – osobowych z łazienkami
 • korzystanie z hotelowej strefy SPA: basen z 11 urządzeniami masującymi, sauna parowa, jacuzzi
 • 3 x śniadania – bufet
 • 2 x obiadokolacja w formie bufetu
 • 1 x obiadokolacja w formie biesiady z muzyką
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie NNW do 5000 zł
 • opłaty administracyjne na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT

Ważne informacje:

 • Dopłata do pokoju 1 osobowego: + 140,00 zł
 • Dopłata do biletów wstępu, przewodników lokalnych, zestawu słuchawek: + ok. 110 zł/osoba
  / CENY BILETÓW WSTĘPU I POZOSTAŁYCH OPŁAT MOGĄ ULEC ZMIANIE /
 • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie
Drukuj Rozkład miejsc w autokarze

Wyjazdy z innych miast do uzgodnienia z biurem.

Zamość – Łańcut
Roztocze, Krasnobród
4 dni